• Суддя відмовила адвокатам Тимошенко у відведенні

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 1 грудня 2011 року
Апеляційний суд відхилив клопотання захисту Юлії Тимошенко про відвід судді-доповідача Олени Ситайло, яка сьогодні на попередньому слуханні розглядала скаргу екс-прем'єра щодо винесення їй вироку у «газовій справі».
Відповідне рішення Ситайло оголосила через дві години після виходу з нарадчої кімнати. «Підстав для відводення судді немає», ― цитує «Інтерфакс-Україна»  її заяву.
За словами судді-доповідача, спочатку автоматизована система визначила суддею у справі Тимошенко Ірину Горб. Проте 29 листопада вона дала самовідвід через те, що раніше розглядала кримінальні справи колишнього першого заступника голови Нафтогазу Ігоря Діденка, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ
Повторне визначення судді автоматизованою системою без стороннього втручання показало її ― Олену Ситайло, запевнила вона.
Адвокат Тимошенко Юрій Сухов подав клопотання в усній формі про відведення судді Ситайло на початку засідання. Він мотивував відведення тим, що заміна судді відбулася напередодні попереднього розгляду скарги. Тому захист сумнівається в об'єктивному використанні автоматичної системи призначення судді.
«Обсяг матеріалів справи Тимошенко великий. За два дні підготуватися ― просто неможливо. З огляду на це, об'єктивність судді викликає сумнів», ― вважає адвокат Сухов.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...