• У Москві затримали понад 300 учасників протестів проти фальсифікації виборів

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 6 грудня 2011 року
У Москві на Чистопрудному бульварі вчора ввечері о 19:00 відбувся мітинг проти оголошених результатів виборів до Держдуми. В маніфестації взяли участь понад 5 тисяч чоловік. Більше 300 активістів затримано.
Через масштабність акції автомобільний рух на Чистопрудному було ускладнено. Після закінчення мітингу близько 1,5 тисяч чоловік вирушили маршем до ЦВК по вулиці М’ясницькій у бік Луб'янки, після чого і почалися затримання, повідомляє РБК
Міліція оточила Манежну площу та перекрила прохід із Тверської вулиці до Гоcдуми. На центральних станціях метро також ввели посилені заходи безпеки.
Співробітники ОВС «Північне Ізмайлово» затримали опозиціонера Олексія Навального та співголову руху «Солідарність» Іллю Яшина ― ініціаторів ходи. Пізніше керівника антикорупційного проекту перевезли в ОВД «Китай-город». Решту тримали в ізоляторі до ранку. Напередодні в своєму блозі Навальний писав: «Зараз саме час проявити громадянську позицію та висловити протест проти нечесних виборів».
Багато учасників акції ходили містом до пізньої ночі та скандували: «Росію без Путіна», «Росія буде вільною!». До 22:00 години в автозаках сиділо вже понад 200 осіб. Всього до ранку затримали 300 активістів.
За підсумками 96%-й обробки протоколів виборчих комісій в Росії, на виборах до Держдуми лідирує з великою перевагою партія «Єдина Росія» ―  49,42% голосів виборців. На другому місці закріпилася КПРФ ― з 19,19% голосів. Також у Держдуму пройшли партії ЛДПР і «Справедлива Росія», набравши 11,66% і 13,22% голосів відповідно.
Як відзначає ЦВК, «Єдина Росія» може отримати в Держдумі 238 депутатських мандатів, КПРФ ― 92, «Справедлива Росія» ― 64 та ЛДПР ― 56.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...