• Вибори російської Думи: опозиція закликає людей вийти на вулиці

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 5 грудня 2011 року
Після виборів у Держдуму РФ активісти партії «Солідарність» узгодили з владою проведення в центрі Москви опозиційного мітингу і через Facebook запрошують народ взяти в ньому участь.
Запрошення отримали 8 тисяч чоловік, і більше 500 з них підтвердили свою участь. Організатори мітингу називають вибори «фарсом» (за попередніми підсумками голосування, правляча партія «Єдина Росія» отримала абсолютну більшість місць у парламенті) і закликають «повернути владу народу».
У свою чергу глава фракції «Справедлива Росія» Сергій Миронов пообіцяв влаштувати мітинг у Санкт-Петербурзі. Він заявив, що у Невській столиці чиниться беззаконня та нахабно фальсифікуються протоколи, повідомляє NEWSru.com. З 18:00 по Москві сьогодні тут біля станції метро «Гостинний двір» міліція вже почала затримувати активістів несанкціонованого мітингу. У 100 учасників акції немає атрибутики, тому органам неможливо визначити їх приналежність до тієї чи іншої партії. Вони скандують «Ні фальсифікації виборів!» і «Ганьба ЦВК!», пише кореспондент ІА REGNUM
У доповіді незалежних спостерігачів ПАРЄ та ОБСЄ сьогодні також було заявлено, що вибори в Держдуму РФ мали ухил на користь «Єдиної Росії». Ці повідомлення вже викликали реакцію в європейських країнах. 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...