• У Японії сталася найдорожча автомобільна аварія в історії країни

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 5 грудня 2011 року
Розкішна спортивна автоподорож Японією закінчилася вчора однією з найдорожчих аварій в історії країни. На швидкісній трасі в префектурі Ямагуті зіткнулися відразу вісім Ferrari, одна Lamborghini та три Mercedes-Benz. Серйозних поранень ніхто не отримав, повідомляє Бі-Бі-Сі

Розкішна спортивна автоподорож Японією закінчилася вчора однією з найдорожчих аварій в історії країни.. Фото: YOMIURI SHIMBUN/AFP/Getty Images
Фото: YOMIURI SHIMBUN/AFP/Getty Images

Хоча жертв під час аварії не було, але після ДТП траса була закрита протягом шести годин. За повідомленнями ЗМІ, збитки від пошкодження автомобілів у цілому становили не менше 300 млн ієн ($3,85 млн).

Як пише японська газета Asahi Shimbun, спортивні автомобілі прямували до Хіросіми зі швидкістю 140―160 км/год, коли водій одного з Ferrari спробував перебудуватися в інший ряд, але врізався в центральний розділовий бар'єр. Слідом за ним і вся ця група наїхала один на одного.

У результаті аварії десять чоловік отримали незначні травми. Деякі машини не підлягають ремонту, повідомляє поліція.

«Я ніколи не стикався з такою ситуацією. Ferrari рідко подорожують у таких великих кількостях», ― зазначив інспектор дорожнього патруля, лейтенант Ейітіро Камітані агентству Франс Прес.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...