• Більшість донецьких чорнобильців згорнули акцію

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 12 грудня 2011 року
Організатори протесту ліквідаторів аварії на ЧАЕС увечері 11 грудня заявили про припинення голодування, яке проходило біля Пенсійного фонду в Донецьку, в обмін на повну виплату пенсій за останні два місяці.
Згорнути акцію та намети вони вирішили після візиту в наметове містечко в неділю ввечері голови Донецької облдержадміністрації Андрія Шишацького. Тут він провів переговори з ініціативною групою протестуючих, після чого остання оголосила своє рішення, повідомляє прес-служба Донецької ОДА.
Для вирішення наболілих проблем губернатор Донецька пообіцяв протестувальникам виділити 500 тисяч гривень з обласного бюджету і ще 500 тисяч з позабюджетних фондів додатково в міста і райони. Також він дав слово посприяти в наданні конкретної допомоги особливо нужденним.
Ініціативна група повірила словам губернатора і не наполягала на підписанні меморандуму та інших документів. Зараз вони згорнули всі намети, крім одного, що належить народному депутату Анатолію Гриценко: 6―10 осіб із ініціативної групи не погодилися з прийнятим рішенням. Вони сказали, що «не будуть продаватися» і продовжать акцію протесту не тільки заради власних виплат, а й для всіх чорнобильців в Україні, повідомляє УНІАН з посиланням на керівника Донецької організації партії «Громадянська позиція» Олександра Гевелія.
Нагадаємо, чорнобильці почали протестну голодовку в Донецьку 14 листопада 2011 року з вимогою виплатити їм належну пенсію за листопад — грудень поточного року відповідно до рішень судів. Місцева влада пообіцяла здійснити цю компенсацію.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...