• Харківські чорнобильці почали безстрокову акцію протесту

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 8 грудня 2011 року
Сьогодні в Харкові біля управління Пенсійного фонду почалася безстрокова акція протесту чорнобильців. 150 пільговиків вимагають виплати доплат і підвищених пенсій, згідно з рішенням судів, яких вони домоглися.
Управління Пенсійного фонду в Харківській області вже два місяці не виплачує доплати та підвищені пенсії цим людям. Як повідомив журналістам видання ГолосUA начальник Харківського облуправління Пенсійного фонду Віктор Ачкасов, борг із виплати за жовтень і листопад 2011 року становив більше 200 млн гривень. Не планується його виплачувати й у грудні.
Усього в Харківській області налічується близько 4,5 тисяч пенсіонерів-чорнобильців, які через суд домоглися доплати до пенсії та компенсації за минулі роки. Загальна ж кількість пільговиків цієї категорії по області становить 10,4 тисяч. З них близько 7 тисяч щомісяця отримують пенсії в розмірі до 2000 грн і близько 800 осіб ― понад 9000 грн.
Як повідомив один із організаторів акції Валерій Бєляков, харківські ліквідатори ЧАЕС почали протест не тільки заради себе, а й на підтримку виступів їхніх «побратимів» у Донецьку, Києві, Львові та інших регіонах України. Поки починати голодування вони не планують.
У той час, поки учасники протесту продовжують акцію, недалеко від місця її проведення облаштувалися бійці спецпідрозділу «Беркут» у «пазіку» з затемненими вікнами ― на випадок заворушень, пише УНІАН
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...