• Під Кабміном зібралися 2 тисячі чорнобильців

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 29 листопада 2011 року
Кілька тисяч чорнобильців сьогодні протестують під стінами уряду в Києві, вимагаючи від влади повної виплати всіх належних їм пенсій за листопад.


chernbilci_KMU_001.jpg
Чорнобильці з різних міст знову зібралися біля стін уряду. Фото: Владимир Бородин/The Epoch Times Украина

Чорнобильці з різних міст знову зібралися біля стін уряду Азарова після серії протестів пільговиків по всій країні, які вимагали виплати законних пенсій та інших пільг.

«Не змушуйте нас помирати під стінами Кабміну і Верховної Ради. Не доводьте нас до крайнощів, тоді наші соціально-економічні вимоги не будуть переростати в політичні», — цитує слова одного з організаторів акції УП.

Представники Кабінету міністрів прийняли резолюцію, але відмовилися зустрітися з протестуючими після даних раніше обіцянок і тепер не бажають їх слухати, сказав один із лідерів чорнобильців з Харкова Володимир Проскурін.

«Ми не вимагаємо у влади нічого, крім виконання закону», — сказав Проскурін.

На мітингу переважали прапори таких організацій, як «Союз Чорнобиль Україна», «Ніхто крім нас» і «Радикальна партія Олега Ляшко». Чорнобильці також намагалися встановити намет навпроти парламенту в Маріїнському парку, що призвело до сутичок з бійцями «Беркут».

Ліквідатори ЧАЕС також вимагають від прокуратури України визнати смерть шахтаря-інваліда Геннадія Конопльова — учасника «голодного» страйку в Донецьку, навмисним убивством. Конопльов помер в неділю вночі, коли силовики головного управління міліції та облУВС демонтували табір, що простояв перед будівлею Пенсійного фонду протягом двох тижнів.

Напередодні уряд пообіцяв істотно підвищити виплати чорнобильцям у наступному році. Проте зараз влада заявляє, що немає грошей для задоволення вимог чорнобильців і афганців, які також протестують проти скорочення їхніх пенсій.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...