• На суді в камері СІЗО Тимошенко лежить, а прокурори сидять - Власенко

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 8 грудня 2011 року
У камері Лук'янівського слідчого ізолятора з 9 ранку почалося засідання Шевченківського районного суду Києва з питання про вторинний арешт екс-прем'єра України Юлії Тимошенко у справі діяльності корпорації ЄЕСУ.
Юлія ТимошенкоЗахисник Тимошенко Сергій Власенко просив перенести судове засідання на обід, але суд відхилив доводи й прохання захисту, повідомляє прес-служба «Батьківщини». Перед початком засідання Юлії Тимошенко зробили знеболюючий укол.
На засідання суду не допустили представників преси та народних депутатів, тому вони чекають результатів біля пропускного пункту СІЗО. Тут же зібралися й прихильники Тимошенко. Вони скандують: «Юлі ― волю!», «Депутати, купіть нам гранати!». Всі під'їзди до ізолятору перекриті машинами.
За словами Власенко, сьогодні Тимошенко розбудили о 6 ранку, щоб вона підготувалася до суду. О 7 ранку в камеру занесли стіл і крісла. Під час 30-хвилинної перерви він сказав пресі: «На засіданні відбувається повний фарс: Тимошенко лежить у ліжку, а прокурор і слідчий сидять поруч у кріслах».
Раніше, на прохання Генпрокуратури суддя Андрій Трубніков прийняв рішення провести виїзне засідання Шевченківського районного суду Києва 7 грудня в камері Лук'янівського СІЗО, де затримана підсудна, для обрання їй запобіжного заходу. Проте пізніше засідання перенесли на 9 ранку 8 грудня. Відповідне рішення райсуд ухвалив у зв'язку з тим, що Юлія Тимошенко не встає з ліжка через проблеми в спині.
За заявою захисту, судити прямо в камері лежачу заарештовану є злочином. Також Власенко обурений тим, що суд намагається взяти під варту людину, яка і так сидить за ґратами.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...