• Австралійського підданого засудили до 500 ударів батогом за богохульство

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 7 грудня 2011 року
Суд Саудівської Аравії 6 грудня визнав громадянина Австралії винним у богохульстві та засудив до 500 ударів батогом і одному року в'язниці, повідомляє AFP з посиланням на МЗС Австралії.
Батько п'ятьох дітей Мансор Альмарібе приїхав із паломництвом до Мекки з північної частини Вікторії був затриманий під час хаджу в Медині 14 листопада за «образу преподобних сподвижників пророка Мухаммеда». Після винесення вироку австралійцю «500 ударів батогом і два роки в'язниці», посол Австралії в Саудівській Аравії звернувся до влади ісламського королівства з проханням пом'якшити покарання австралійському підданому, виступаючи проти тілесних кар. Таким чином, суд пом'якшив вирок до одного року в'язниці, але залишив все ті ж 500 ударів батогом.
Один із синів Мансора Альмарібе заявив в інтерв'ю радіостанції ABC, що у його 45-річного батька і так недужа спина, і він не витримає навіть 50 ударів. До того ж він страждає від серцевої недостатності та діабету.
Інший син наполягає, що співробітники релігійної поліції схопили його батька під час молитви і не пред'явили жодних причин. Через фінансову неспроможність він не міг дозволити собі найняти адвоката, до того ж не збирається подавати на апеляцію, як повідомляє джерело.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...