• Горбачов закликав Путіна добровільно піти з влади

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 26 грудня 2011 року
Перший президент СРСР Михайло Горбачов закликав Володимира Путіна, що балотується в президенти Росії, за його прикладом добровільно піти з влади. Про це він заявив у суботу в ефірі програми «Шукаємо вихід» на радіостанції «Ехо Москви». 
Михайло Горбачов«Володимире Володимировичу, я би порадив зараз піти. Вийшло три терміни: два ― президентом і один ― прем'єром. Ну, вистачить», ― сказав Горбачов, додавши, що Росії потрібна реальна демократія, а не монополія.
Екс-президент СРСР також зазначив, що Росії потрібні не царі й генсеки, а демократія, і що в добровільній відмові від влади немає нічого страшного: у цьому випадку Путін зможе захистити все хороше, що зробив для країни.
Нагадаємо, 24 грудня в Москві на проспекті Сахарова відбувся багатотисячний мітинг під гаслом «За чесні вибори». За різними оцінками в протесті взяли участь від 30 до 120 тисяч чоловік, які вимагали в рамках конституції країни скасувати підсумки сфальсифікованих виборів, призначити нові парламентські вибори — вільні й чесні, відставити главу ЦВК Володимира Чурова і покарати всіх фальсифікаторів. Організатори очікували Горбачова на заході, проте він не зміг його відвідати через стан здоров'я, але підтримав акцію у вечірньому радіоефірі.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...