• Дружина Георгія Гонгадзе подала апеляцію на закриття справи проти Кучми

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 22 грудня 2011 року
Дружина журналіста Георгія Гонгадзе через адвоката Валентину Теличенко подала апеляцію у відповідь на закриття кримінальної справи проти другого екс-президента України Леоніда Кучми за звинуваченням у причетності до вбивства її чоловіка.
Леонід КучмаВідповідна скарга Мирослави Гонгадзе вчора була відправлена через пошту Печерського районного суду в київський Апеляційний суд, повідомляють Українські Новини
Печерський райсуд Києва 14 грудня визнав незаконним порушення справи проти Кучми. Суд зазначив, що єдиною підставою для порушення процесу послужили аудіозаписи колишнього майора управління Держохорони Миколи Мельниченка. Проте, згідно з рішенням Конституційного суду, ці плівки не можуть використовуватися в якості речових доказів, оскільки були отримані незаконним шляхом.
Кримінальну справу проти Леоніда Кучми порушили 21 березня поточного року після подання позову Генпрокуратурою. Екс-президента звинувачували в порушенні ст.166 Кримінального кодексу за перевищення влади і службових повноважень, що призвело до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...