• Нові умови утримання Тимошенко продемонструвала пенітенціарна служба України

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 15 грудня 2011 року

Після візиту до Тимошенко Верховного комісара ЄС Штефана Фюле, заарештовану перевели до медчастини Лук'янівського СІЗО, фотографії якого Державна пенітенціарна служба України вчора оприлюднила на своєму сайті.

Слідом за цим в інтернеті з'явилося й відео, на якому представлена затишно обладнана 260 камера Лук'янівського СІЗО, де лежить Тимошенко та обурено каже: «Ви займаєтеся показухою ...», — повідомляє Цензор.НЕТ.

ВІДЕО 1 ― Тимошенко у медчастині:

Чи була це піар-акція влади чи ні, щоб показати аудиторії умови утримання екс-прем'єра, невідомо. Але тюремні вартові не показали 242 камери, в якій вона провела півроку.

Адвокат підсудної Сергій Власенко розсміявся, коли журналісти показали йому сюжет утримання Юлії Тимошенко в новому корпусі Лук'янівського СІЗО, куди нібито повинні перевести екс-прем'єра. Він сказав, що його підзахисна спочатку сиділа в 242 камері, а зараз перебуває в лазареті, але умови там не дуже відрізняються від колишніх.

ВІДЕО 2

Народний депутат України Володимир Ар'єв прокоментував на своїй сторінці у Facebook, що справжню камеру, в якій утримується Тимошенко, ніхто на YouTube не виклав. «Це медчастина. На другому відео знято тільки-тільки побудований з європейською допомогою жіночий корпус Лук'янівського СІЗО, куди нібито повинні перевести Тимошенко, але поки цей корпус використовується тільки для показухи, там нікого не утримують. Адміністрація СІЗО прибрехала про умови утримання Тимошенко», ― пише він.

Поставте собі питання, пише депутат: «Ви хотіли б мати таке житло? ― З кахлями, кондиціонером і душовою кабіною?» «Офіційно заявляю, що начальник Лук'янівського СІЗО пан Шейкін бреше», ― стверджує Ар'єв.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...