• Апеляційний суд розглядає скаргу Тимошенко без підсудної та під вигуки мітингувальників

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 13 грудня 2011 року
З нагоди сьогоднішнього попереднього розгляду апеляції Юлії Тимошенко Апеляційним судом у Києві, біля будівлі органу правосуддя зібралося близько двох тисяч прихильників екс-прем'єра України.
Апеляційний суд розглядає скаргу ТимошенкоНатовп людей з гучними вигуками пробилася через ворота Апеляційного суду і намагалася увійти до будівлі, проте дорогу їм перегородили бійці «Беркут». Охоронці порядку стримали натиск і відтіснили мітингувальників на тротуар.
А в цей час в залі київського Апеляційного суду почалося засідання без підсудної через поганий стан її здоров'я. Інтереси екс-прем'єра представляють присутні в залі захисники Юрій Сухов, Микола Сірий, Олександр Плахотнюк і дочка Тимошенко Євгенія Карр, передає медіа-холдинг «Главред». Суд веде колегія з трьох суддів: Олени Ситайло (суддя-доповідач), Ольги Юрдігі та Тетяни Фріч.
У залі також знаходяться Сергій Власенко та Микола Тітаренко ― попередні адвокати Тимошенко, відсторонені від газового процесу Печерським судом. Їх попросили пересісти на місця для присутніх. Також в залі перебувають близько 50 народних депутатів. У конференц-залі суду, де присутні журналісти, була організована пряма відео-трансляція засідання, проте монітор екрану показував порожню картинку.
Нагадаємо, Юлія Тимошенко та її захист подали скаргу до Апеляційного суду Києва у відповідь на неправомірне рішення Печерського районного суду по «газовій справі» 2009 року з Росією, із-за якого екс-прем'єр була засуджена на 7 років позбавлення волі з виплатою компенсації в €140 млн українській компанії «Нафтогаз».
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...