• Михайло Прохоров має намір балотуватися в президенти Росії

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 12 грудня 2011 року

Російський промисловець і власник американської баскетбольної команди Михайло Прохоров взяв участь у прес-конференції в Москві 12 грудня 2011 року, на якій заявив про намір кинути виклик прем'єр-міністрові Володимиру Путіну на президентських виборах наступного року.

 Колишній голова партії «Праве діло», власник ОНЕКСІМ Банк, а також великий акціонер компаній «Російський алюміній» («РУСАЛ») і «Полюс Золото» заявив: «Я прийняв, напевно, найсерйозніше рішення в своєму житті. Я не звик зупинятися на півдорозі. Ці 2,5 місяці ми дуже тихо працювали і збудували всю інфраструктуру, щоб зібрати 2 мільйони підписів. Моя програма буде без популізму. Я буду обіцяти тільки те, що вважаю реально здійсненним. Упевнений, що через 10―15 років позиція з розвитком нашої країни із зміцненням середнього класу буде домінуючою», пише Маяк

Бізнесмен також зазначив, що не боїться повторити долю російського підприємця і громадського діяча Михайла Ходорковського, який зараз відбуває 13-річний термін ув'язнення в Карелії, та повідомив про свою готовність співпрацювати з колишнім міністром фінансів Олексієм Кудріним, який має намір допомагати згуртуванню ліберальних і демократичних сил.

Оскільки Прохоров зараз не є представником якоїсь політичної сили, йому в рамках закону необхідно зібрати не менше 500 підписів для подання заявки в кандидати в президенти, а потім ще 2 мільйони підписів для участі в передвиборній гонці.

  Про своє рішення балотуватися на пост президента РФ раніше заявили прем'єр-міністр Володимир Путін, голова «Справедливої Росії» Сергій Миронов, голова ЛДПР Володимир Жириновський, глава КПРФ Геннадій Зюганов, що тричі балотувався на пост президента РФ, лідер партії «Яблуко» Григорій Явлинський та письменник Едуард Лімонов.  

Передбачається, що вибори пройдуть у березні 2012 року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...