• Чорнобильці влаштували мітинг біля Кабміну на пам'ять про трагедію на ЧАЕС

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 14 грудня 2011 року
Сьогодні на честь Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС близько 300 чорнобильців та активістів всеукраїнської організації «Вперед!» зібралися на мітинг біля будівлі парламенту в Києві. Вони також виступають проти соціальної політики уряду.
За словами організаторів, мітингувальникам дозволили встановити сцену в Маріїнському парку, але правоохоронці перешкодили цьому дійству, посилаючись на порушення громадського порядку.
Представники «Вперед!» пояснюють свою присутність бажанням підтримати ліквідаторів аварії на ЧАЕС, повідомляє Корреспондент.net
У той же час з нагоди 14 грудня ― Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС — прем'єр-міністр Микола Азаров привітав чорнобильців, побажав їм здоров'я, злагоди в сім'ї та довгих років життя.
Чорнобильська аварія сталася 26 квітня 1986 року на реакторі 4-го енергоблоку АЕС. Через 7 місяців після катастрофи над аварійним блоком був споруджений об'єкт «Укриття». На своїх мітингах ліквідатори ЧАЕС говорили: «У нас є тільки один день трагедії ― 26 квітня. Є початок війни, але немає її кінця».
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...