• У Єкатеринбурзі приготували найдовший рол у світі

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 13 грудня 2011 року
Кухарі з Єкатеринбурга потрапили в книгу рекордів Гіннеса, приготувавши 12 грудня найдовший у світі японський рол. Загальна довжина цієї страви японської кухні склала 2521,74 м, повідомляють російські ЗМІ.

На урочистій церемонії заступник міністра торгівлі, харчування і послуг Свердловської області Надія Шестакова зазначила: «Рекорд Гіннеса, про який ми говорили, вдався. Наш рол вийшов в три рази довше хмарочоса Бурдж-Халіфа в Дубаї (828 м), в 13 разів вище статуї Будди в Лушані (183 м) і в 5 разів більше периметра найдовшого корабля в світі Knock Nevis (466 м)».

Ролл-гігант готували 60 кухарів протягом 15 годин під наглядом двох незалежних свідків і суддів, які кожні кілька годин змінювали один одного.

«На цей дієтичний продукт пішло понад півтора тонн рису, 14 тисяч водоростей норі, 23 кг кунжуту і близько 500 кг огірків», ― сказав працівник ресторану Тимур Сітдіков.

Як зазначили організатори дійства, ідея створити шедевр маки-суші з'явилася цього літа. Пізніше вони подали офіційну заявку Guinness World Records про спробу виготовлення японського ролу, який би перевищив попередній рекорд. Передостаннє гігантське блюдо було приготовано в Японії в місті Маебаші 22 квітня 2007 року та мало довжину 2,033 кілометра.
Підписатися:

Коментарі