• Апеляційний суд підтвердив законність повторного арешту Тимошенко

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 21 грудня 2011 року
Апеляційний суд Києва сьогодні відмовив у задоволенні скарги екс-прем'єра України Юлії Тимошенко про незаконність застосування щодо до неї повторного арешту, і, таким чином, підтвердив правомірність її арешту в справі про фінансові махінації в 90-і роки, коли вона очолювала корпорацію «Єдині енергетичні системи України».
Останнє засідання не обійшлося без скандалу. Коли суддя-голова Ольга Єфімова почала зачитувати рішення суду, захисник екс-прем'єра Сергій Власенко голосно сказав: «Ви просто тварини! Тимошенко ж не може вам відповісти». Слідом за цим усі присутні депутати стали викрикувати: «Фашисти!», пише Правда.Ру. Суддя, не звертаючи уваги на крики, дочитала рішення суду, і судді покинули зал.
Рішення про повторний арешт прийняв Київський Шевченківський районний суд 8 грудня 2011 року на виїзному засіданні в Лук'янівському СІЗО. Тимошенко в той час уже перебувала під арештом через «газову справу» з Росією, за якою засуджена на 7 років позбавлення волі.
У рамках другої кримінальної справи екс-прем'єра звинувачують у приховуванні валютного прибутку, ухиленні від сплати податків і замаху на розтрату бюджетних коштів у розмірі кількох сотень мільйонів доларів.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...