• Україна і Таджикистан домовилися про співпрацю

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 15 грудня 2011 року
Президенти України та Республіки Таджикистан Віктор Янукович і Емомалі Рахмон домовилися про співпрацю, підписавши спільну заяву, повідомляє прес-служба глави української держави.
Президанти підписали двосторонні документи, зокрема протоколи про внесення змін до міжурядових угод співробітництва у сферах технічного захисту інформації та урядового зв'язку.
Янукович і Рахмон також домовилися обмінятися досвідом у сфері захисту та дотримання норм конституційного права і свобод людини, підписавши Меморандум про взаємодію Конституційних судів обох країн.
Обидві сторони також підписали кілька угод про заснування спільних ділових рад та співробітництво в торговельно-економічній, науково-технічній і культурній сфері, а також домовилися про науково-технічну допомоги спортивному руху.
Також ряд документів був підписаний між Національними олімпійськими комітетами двох країн, Луганської обласної адміністрації та виконавчим держорганом влади Хатлонської області Таджицької Республіки та торгово-промисловими палатами.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...