• Дочка Каддафі домагається розслідування вбивства батька та брата

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 15 грудня 2011 року
Дочка колишнього лівійського диктатора Муаммара Каддафі, Айша Каддафі, через свого адвоката звернулася до Міжнародного кримінального суду в Гаазі (МКС) із запитом: чи ведеться розслідування обставин загибелі її батька і брата. Про це у вчорашньому інтерв'ю повідомив агентству АFP її адвокат Нік Кауфман.
Айша КаддафіОфіційний запит був направлений на ім'я головного прокурора суду Луїса Морено-Окампо, пише Бі-бі-сі
У листі підкреслюється, що батько Айши Муаммар Каддафі і її брат Мутассім зазнали безчестя і потім жорстоко були вбиті за обставин, коли вони вже не представляли ніякої загрози, а їхні тіла пізніше виставили на загальний огляд, що порушує мусульманські закони.
Кауфман також заявив, що після публікації фотографій розправи над рідними Айши, його клієнтка пережила найсильніший нервовий стрес. Адвокат зазначив, що МКС досі не поінформував нікого з членів сім'ї Муаммара Каддафі про початок слідства для з'ясування фактів цих жорстоких убивств.
Кауфман зазначив, що має намір з'ясувати, чи веде нова лівійська влада своє розслідування події.
Нагадаємо, Муаммар Каддафі був захоплений бійцями Національної перехідної ради 20 жовтня цього року, і незабаром його оголосили мертвим, після чого тіло виставили на показ.
Обставини смерті Мутассіма Каддафі також залишилися неясними. За однією з версій, він загинув, захищаючи свого батька, за іншою ― потрапив у полон, де його вбили без суду та слідства.
Єдина дочка Муаммара Каддафі 34-річна Айша Каддафі сама є юристом. У 2004 році вона захищала поваленого іракського президента Саддама Хусейна. Раніше вона активно проводила благодійну діяльність, і в інтерв'ю закордонним журналістам зізнавалася у величезній любові до батька, повідомляє NEWSru.com.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...