• Мельниченко: Я відкрию в Брюсселі другий фронт боротьби з мафією в Україні

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 15 грудня 2011 року
Колишній майор управління Держохорони Микола Мельниченко назвав вчорашнє рішення суду по кримінальній справі проти екс-президента України Леоніда Кучми пірровою перемогою* і заявив про відкриття ним у Європі другого фронту боротьби з українською мафією.
Микола Мельниченко«Сьогодні Леонід Кучма виграв український суд. Кучма переміг Януковича, і нинішній президент ― єдиний, хто в цій справі стратегічно програв», ― висловив свою думку Мельниченко виданню УНІАН з приводу закриття Печерським райсудом Києва кримінальної справи, в якій другого екс-президента звинувачують у причетності до вбивства українського журналіста Георгія Гонгадзе.
«Піррова перемога Кучми в горезвісному Печерському суді дає Україні великий шанс на революційне очищення, оскільки, якщо раніше хоч у когось була невелика надія на те, щоб побороти страшну бандитську спадщину у владі, то після цинічного винесення рішення по справі Тимошенко і Кучми, українцям нічого не залишається, як убити в країні триголового мафіозного орла. Ліквідацію цю здійснити шляхом відрізання йому законодавчої, судової та виконавчої голів», ― цитує сайт Миколи Мельниченка коментар опального колишнього майора, що перебуває в Ізраїлі.
«Я з Ізраїлю вилітаю до Брюсселю, щоб звідси ― з Європи — відкрити другий фронт проти української мафії та завдати по ній точкові ядерні удари», ― попередив він.
14 грудня Печерський райсуд визнав безпідставним рішення Генпрокуратури щодо порушення проти Кучми кримінальної справи за підозрою у вбивстві репортера Гонгадзе. Раніше, навесні цього року, Генпрокуратура впізнала голоси в «скандальному записі» Миколи Мельниченка, оприлюдненому ним після вбивства Гонгадзе. Серед них у записі фігурують голоси Леоніда Кучми, екс-голови СБУ Леоніда Деркача, нинішнього голови Верховної Ради Володимира Литвина, загиблого міністра МВС Юрія Кравченка. Опозиція запевняє, що на касеті присутні голоси й нинішніх представників влади.
Для довідки:
* Пі́ррова перемога ― перемога, що дісталася занадто високою ціною або перемога, рівносильна поразці.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...