ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Дамаску загинули мирні жителі в результаті терористичних вибухів

Велика Епоха
У сирійській столиці Дамаску сьогодні вранці терористи підірвали два замінованих автомобілі, в результаті чого загинули мирні жителі і кілька військовослужбовців. Число жертв установлюється. Влада Сирії поклала відповідальність за вибухи на бойовиків Аль-Каїди.

Фото: MOHAMED ABDIWAHAB HAJIABIKAR/AFP/Getty Images
Фото: MOHAMED ABDIWAHAB HAJIABIKAR/AFP/Getty Images
Як повідомляє державне телебачення країни, вибухи в Дамаску сталися поруч з двома центрами сил безпеки: штаб-квартирою і будівлею Головного управління державної безпеки ― сирійським аналогом ФСБ. Теракти сталися під час п'ятничної молитви, коли мешканці столиці перебували в мечетях, і на вулицях було не багато людей, повідомляє Лента.ру.

Вчора в країну прибула перша частина передової групи арабських спостерігачів, щоб підготувати фундамент для роботи місії Ліги арабських держав (ЛАГ), які оцінять ситуацію в країні і визначать винних у загибелі цивільних осіб.

Сьогоднішні атаки ― це перші операції бойовиків відтоді, як у країні дев'ять місяців тому почалися антиурядові протести з вимогою відставки президента Башара Асада.

За даними ООН, число жертв зіткнень у Сирії перевищило 5 тисяч чоловік. За статистикою сирійської влади, в ході сутичок з бойовиками загинуло більше двох тисяч військових і поліцейських.