• Харківська міліція завадила лідерові місцевих чорнобильців поїхати в Київ

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 16 грудня 2011 року
Сьогодні о 6 годині ранку лідер харківських чорнобильців Володимир Проскурін був доставлений до слідчого управління обласної міліції «як свідок», у той час, коли він збирався виїхати до Києва на звітно-виборну конференцію ліквідаторів ЧАЕС.
Як повідомив Володимир Проскурін кореспонденту «Інтерфакс-Україна», справа, за якою його під конвоєм доставили на допит, нібито пов’язана з анонімною особою, яка надала їм «завідомо підроблені документи».
Після кількох годин з'ясування ситуації, місцевого лідера чорнобильців зі слідчого управління відпустили, але його поїздка на київську конференцію зірвалася. Як повідомив член фракції «БЮТ-Батьківщина» Сергій Пашинський, член Партії регіонів Володимир Проскурін користується великим авторитетом серед ліквідаторів ЧАЕС. Крім акцій у Харкові та Донецьку, він брав участь у протестному голодуванні чорнобильців під будівлею Кабінету міністрів у Києві.
«На жаль, як бачимо, так званий „соціальний діалог“, який влада почала з чорнобильцями ― це звичайнісінькі примітивні репресії. Всі ці переговори зводяться до фальсифікації кримінальних справ і арештів лідерів чорнобильців», ― заявив Пашинський.
Депутат додав, що їхня фракція засуджує дії влади, і на наступному сесійному тижні буде вимагати звіту від міністра внутрішніх справ Захарченко про «той правовий бандитизм, що здійснюється його підлеглими по всій Україні», пише УНІАН
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...