• Від неякісного алкоголю в Індії за добу померло 167 осіб

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 16 грудня 2011 року
За минулу добу кількість померлих від отруєння нелегальним алкоголем в індійському штаті Західна Бенгалія досягла 167 чоловік. Серед загиблих є діти. У критичному стані перебувають ще кілька індійців.
Всі постраждалі пили кустарне спиртне в недорогому закладі, розташованому поруч із залізничною станцією Сангрампур, у 50 км від міста Калькутта. Як повідомляє газета «Індіан експрес», зараз у клініці госпіталізовано близько 350 осіб із сильним алкогольним отруєнням.
Перші померлі з'явилися 14 грудня вранці. Потім число жертв стало стрімко рости. Серед загиблих зафіксовані й діти віком від 8 до 12 років. Розгнівані місцеві жителі зруйнували та підпалили заклад, де пили індійці, що отруїлися.
Представник місцевого управління охорони здоров'я раніше заявив, що причиною загибелі людей стало отруєння метилом, що міститься в спирті. Більшість жертв ― небагаті селяни, рикші, посильні та чорнороби.
Міністр штату Західна Бенгалія Мамата Баннерджі заявила, що сім'ям загиблих буде виплачена матеріальна допомога в розмірі 200 тис. рупій (близько $4 тис.). Вона також закликала громадськість допомогти в боротьбі з незаконними виробниками спиртного.
Поліція регіону вже заарештувала більше десяти підозрюваних у підпільному виробництві та продажу неякісного спиртного. Зараз ведуться пошуки ще одного головного підозрюваного ― Бпадша Кхоекана.
Масові смертельні випадки від отруєння кустарним алкоголем не перший випадок в Індії. У 2008 році в Бангалорі від отруєння загинули більше 180 осіб, в 2009 році в штаті Гуджарат ― 136.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...