ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

«Єдина Росія»: Позиція мітингувальників Росії буде почута

Велика Епоха
У багатьох містах Росії 10 грудня пройшли акції протесту проти фальсифікації підсумків виборів до Держдуми РФ 4 грудня. Наймасовіший мітинг відбувся на Болотній площі в Москві, який завершив серію акцій протесту. Представник вищого керівництва партії «Єдина Росія» Андрій Ісаєв заявив, що позиція мітингувальників буде почута.

#img_gallery#
Активісти опозиції під час акції протесту в центрі Москві 10 грудня 2011 року проти фальсифікації виборів до Держдуми 4 грудня. Фото: Yuri Kadobnov/Getty Images
Активісти опозиції під час акції протесту в центрі Москві 10 грудня 2011 року проти фальсифікації виборів до Держдуми 4 грудня. Фото: Yuri Kadobnov/Getty Images
Масові багатотисячні опозиційні протести в Росії показали, що претензії до влади маютьмісце у десятків тисяч росіян. Як вважають політологи, у них немає завдання, підпалити російську державу або змінити її владу, а є тільки побажання, щоб їх слухали і почули.

Виступаючи перед журналістами, Ісаєв сказав: «Безумовно, росіяни, які протестують проти підсумків виборів або проти того, як вони проводились, мають право висловлювати свою точку зору. І вона буде почута і ЗМІ, і суспільством, і державою. Проте я закликаю не піддаватися на провокації та не бути пішаками в руках тих, хто хоче зруйнувати країну», цитує Forbes Media LLC.

За даними ГУВС, у суботу на мітингу на Болотній площі в Москві взяли участь 25 тисяч осіб, за відомостями організаторів ― понад 100 тисяч. У кожному разі, це були наймасовіші виступи опозиційних сил з 2000 року, пише РИА Новости. У цей день масові акції протесту пройшли по всій Російській Федерації ― від Владивостока до Калінінграда. Основними вимогами виступаючих були: перерахунок голосів на всіх виборчих дільницях, де були відзначені порушення, або проведення перевиборів. Також частина мітингуючих вимагала відставки голови Центральної виборчої комісії (ЦВК) Володимира Чурова.