ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Під час пожежі в індійській лікарні загинуло понад 70 чоловік

Велика Епоха
Щонайменше 73 людини загинули в результаті пожежі, що спалахнула сьогодні вранці у приватній лікарні AMRI Калькутти на сході Індії. У числі загиблих як пацієнти клініки, так і співробітники медустанови, які не встигли вибратися з вогню.

Багато хто з них задихнувся від диму. На момент пожежі в клініці перебувало 160 пацієнтів. Індійська влада чекає, що кількість жертв може зрости. . Фото: STRDEL/AFP/Getty Images
Багато хто з них задихнувся від диму. На момент пожежі в клініці перебувало 160 пацієнтів. Індійська влада чекає, що кількість жертв може зрости. . Фото: STRDEL/AFP/Getty Images
Фото: STRDEL/AFP/Getty Images

Багато хто з них задихнувся від диму. На момент пожежі в клініці перебувало 160 пацієнтів. Індійська влада чекає, що кількість жертв може зрости.

Прем'єр-міністр штату Західна Бенгалія Мамата Банерджі попередила, що ліцензія лікарні AMRI буде анульована, а винні «непростимого злочину понесуть найсуворіше покарання», повідомляє Бі-бі-сі.

«50 пацієнтів уже перевезені в сусідню лікарню, але ситуація залишається важкою», ― сказала керівник пожежної бригади Гопал Бхаттачарайя, посилаючись на вузькість прилеглих вулиць, які ускладнюють пересування пожежників. До їхнього приїзду місцеві жителі намагалися самі врятувати хворих.

Індійське телебачення показало, як пожежники евакуювали з 6-поверхової будівлі тіла загиблих хворих, загорнуті в білі простирадла, кадри врятованих пацієнтів на лікарняних каталках і збожеволілих родичів, чиї рідні все ще перебували у вогненній пастці, оскільки рятувальники тільки пробивалися до верхніх поверхів.

Пожежа почалася в підвалі одного з трьох будівель лікарняного комплексу AMRI о 2 годині ранку за місцевим часом. Бригадам пожежників знадобилося близько п'яти годин, щоб подолати розбурхане полум'я.

Причини загоряння ще не названі, але влада міста вже поклала відповідальність на персонал лікарні, викривши в халатності двох співвласників медустанови. Телеканал NDTV повідомляє, що поліція заарештувала власників та завела проти них кримінальні справи.

У той же час міська влада заявила про виплату компенсації сім'ям загиблих у розмірі 200 тис. рупій (близько $ 4 тис.), а серйозно постраждалим ― 50 тис. рупій (близько $ 1 тис.).
#img_center_nostream#