• У Польщі в ході масових заворушень затримано більше 200 людей

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Субота, 12 листопада 2011 року
У центрі столиці Польщі вчора відбулося ряд сутичок учасників різних масових акцій з поліцією. Заворушення тривали до пізнього вечора ― на фоні святкування 93-ї річниці Дня незалежності країни.

У цей день варшавська поліція затримала понад 200 осіб, у тому числі 100 іноземців, які брали участь у масових сутичках. Серед них є громадяни Німеччини.

Учасники безладів кидали в правоохоронців каміння та пляшки. Розбили 14 поліцейських автомобілів, спалили авто польського телеканалу новин TVN24 та декілька припаркованих транспортних засобу.

Были ранены 40 полицейских, из них тяжело ― 20 человек. В больницу положили 29 пострадавших, сообщили представители скорой помощи.

Сьогодні прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск проведе робочу зустріч, присвячену вчорашнім подіям. «Всі порушники закону будуть суворо покарані, в незалежності від національності та політичних симпатій», ― повідомив прес-секретар уряду Павло Грась.  


Відзначимо, в день святкування незалежності Польщі, у Варшаві пройшло 23 масових заходи. У демонстраціях взяли участь більше 10 тисяч чоловік. Серйозні зіткнення з поліцією сталися на Марші незалежності, організованому ультраправими націоналістичними угрупованнями.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...