• Бангкок почала затоплювати вода з каналізації

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 7 листопада 2011 року
Губернатор Бангкока оголосив термінову евакуацію жителів 11 районів міста. Під водою опинилося вже близько чверті території столиці Таїланду. Вода наближається до центру міста, затоплюючи його через каналізацію, обходячи загородження та шлюзи.

Вранці вода піднялася з каналізаційних люків на 40 см і затопила дорогу біля основного ринку міста «Чатучак». Вночі була також затоплена дорога Віпхавади-Рангсіт на 50 см і вулиця Йотхін Паттані, на якій розташовані апартаменти прем'єр-міністра Таїланду Йінглака Чіннавата, повідомляє АР. У місті вже закриті близько 50 трас.

Два тижні тому, коли повінь тільки почала прибувати в Бангкок, вода була чистою, крізь неї можна було бачити розмітку на дорогах. Тепер же, коли вода затопляє місто через каналізацію, вона стала каламутною та темною.

У столиці катастрофічно не вистачає питної води. Зараз навіть у центральних районах із кранів тече смердюча жовта рідина, змішана з хімікатами і моторним маслом.

На сьогодні число загиблих у Таїланді в результаті повені досягло більше 500 осіб, постраждалих — понад 3 млн таїландців.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...