• У столиці Єгипту третій день не припиняються народні повстання

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 21 листопада 2011 року
Сьогодні в Каїрі третій день тривають масові протести і сутички маніфестантів із поліцією. У бійках загинуло понад 20 людей, близько двох тисяч постраждали.

Зіткнення, що відбулися в минулі вихідні, були визнані найбільш лютими і кровопролитними з часів народних повстань, які спалахнули на початку цього року в Єгипті. В даний час на площі Тахрір столиці зібралися близько 3 тисяч єгиптян. Вони продовжують з закидувати поліцію камінням та пляшками. Обороняючись, сили безпеки пускають у хід гумові кулі та гранати зі сльозогінним газом, повідомляють Ріа-Новини

Протестуючі домагаються від військових передачі влади в руки цивільного уряду, і, щоб президентські вибори відбулися відразу після парламентських. Вони вважають, що Вища рада збройних сил і сформований ними уряд навмисно відтягують передачу влади цивільним органам.

У свою чергу військова рада заявила, що не збирається переносити дату початку парламентських виборів, які призначені на 28 листопада, побоюючись, що це прискорить їх відставку, і поставить хрест на «світській державі». Останні ж події на площі Тахрір вони назвали провокацією та підривом процесу відновлення державних структур в Єгипті.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...