• На Полтавщині побудують нове місто на 35 тисяч жителів

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 22 грудня 2011 року

У Полтавській області зведуть нове місто на 35 тисяч жителів, повідомила сьогодні головний архітектор інституту проектування міст Анна Айлікова.



На нараді в Полтавській облдержадміністрації головний архітектор заявила, що нове місто заплановано побудувати в Козельщинському районі, в 10 кілометрах від Кременчука. За її словами, це будівництво виправдане промисловим розвитком у кременчуцькому районі: фінансова компанія «Фінанси та кредит» планує побудувати тут Белановський гірничо-збагачувальний комбінат. Влада Полтавської області вже дала добро керівництву Беланівського ГЗК залізорудного родовища на підготовку документів, повідомляє Корреспондент.net.

«Це небувала подія з часів будівництва атомних електростанцій в Україні», ― зазначила Айлікова, не назвавши термінів початку будування міста.

Вона зазначила, що площа нового комплексу становитиме 3 тис. га. У зв'язку з цим буде знесено 14 населених пунктів, і від 2 до 2,5 тисяч жителів району переселять у новобуд. Однак деякі побажали залишитися на «малій батьківщині», зазначила архітектор.

Останнім новопобудованим містом на території України став Славутич у Київській області. Він був створений у 1986 році після аварії на ЧАЕС для постійного проживання працівників атомної електростанції та їхніх сімей. Зараз у місті проживає близько 25 тисяч чоловік.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...