• Президент України запалив ялинку в центрі столиці

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Вівторок, 20 грудня 2011 року
Президент України Віктор Янукович вчора урочисто запалив головну ялинку країни на Майдані Незалежності в центрі Києва, смикнувши за шнурок дзвону. Подивитися на це видовище зібралося кілька тисяч осіб.

Разом із ялинкою в небі засяяв феєрверк, освітивши всю вулицю Хрещатик з площею Незалежності. Президент привітав усіх зі святом Святого Миколая і побажав вірити в те, що Микола Чудотворець дасть нам віру, надію і любов.

«Я хотів би побажати всім, щоб ця радість ніколи в нашому житті не закінчувалася, щоб вона тривала, приносила щастя і надію», — сказав Президент.

«Сьогодні вся країна святкує день святого Миколая Чудотворця. Нехай у це свято тому, кому важко, стане легше, хворі відчують полегшення, щоб усі, кому важко живеться, зрозуміли, що будуть кращі часи», — сказав він.

Перед урочистим запаленням зеленої 40-метрової ялинки, яка є подарунком Всеукраїнського благодійного Таврійського фонду, грав духовий оркестр і виступали творчі колективи країни.

Незважаючи на те, що після критики з боку прем'єр-міністра країни Миколи Азарова з приводу зовнішнього вигляду ялинки і лінійного розташування гірлянд їх потім розташували «змійкою», не всім українцям ялинка в цьому році подобається.

«Ялинка не подобається, а так усе нормально. Вона якась не справжня, як намальована, і справа навіть не в прикрасах. Вона просто не натуральна», — ділиться своїм враженням Василь із міста Ковеля Волинської області.

«У нас у Волинській області стоїть справжня ялинка, прикрашена цукерками, іграшками та яблуками. А в Києві цього року зовсім не подобається, в минулому році була набагато краще», — говорить він.

«Гарна ялинка. Звичайно, можна було зробити і краще, зробити натуральною, але так теж непогано. Ми не кияни і рідко буваємо на Майдані, і те, що ми зараз бачимо, нам подобається», — каже жінка, яка приїхала з Київської області.

«Ми проїхали сто кілометрів, щоб подивитися на нашого Президента і на ялинку, на те, як Україна береже свої традиції, і нам поки що подобається», — говорить вона.

«Мені не зовсім подобається. Іграшок мало дуже і все в одному тоні. Хочеться, щоб було більше іграшок, щоб гірлянд було багато. У минулому році була красива ялинка на Майдані», — каже 12-річна Світлана з Києва.

18-річна Вікторія любить справжні ялинки і цього року не відчуває новорічного настрою. «Для мене головна ялинка країни повинна бути обов'язково, по-перше, живою, а, по-друге, на ній має бути багато іграшок, щоб дітям було цікаво. Зараз дуже мало гірлянд і прикрас», — каже вона.

А от Галина з міста Згурівка Київської області просто переповнена враженнями від участі у святі. «Я вперше тут. У нас у Згурівці жива ялинка вже прикрашена цукерками, горішками, але ця ялинка на Майдані особлива», — говорить вона.

Цього року київська влада зробила штучну ялинку, виготовивши її зі малозаймистих і морозостійких матеріалів. Ялинка прикрашена світлодіодними екранами, на яких змінюються картинки, що розповідають про історію України. Для прикрашання ялинки місцева влада витратила 17 км гірлянд, що складаються з 12 програм.

Крім того, київська адміністрація обіцяє, що остаточний варіант ялинки буде виконаний у футбольному стилі, який українці зможуть побачити безпосередньо в Новорічну ніч.

Написано за допомогою Аліни Маслакової.


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...