• Працівники житомирського трамвайно-тролейбусного управління оголосили страйк

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 23 грудня 2011 року
У Житомирі працівники трамвайно-тролейбусного управління (ТТУ) з 21 грудня не припиняють страйк. Вони створили страйковий комітет і пікетують місцеві органи влади, домагаючись повної виплати зарплати.
Влада міста обіцяє погасити заборгованості через тиждень. Але люди не вірять черговим обіцянкам, і на часткові виплати не згодні. «Все й зараз, або нічого!», ― кажуть вони. І хоча городяни страждають без дешевого транспорту, але підтримують страйкуючих.
Раніше, 6 грудня, губернатор Сергій Рижук особисто обіцяв працівникам ТТУ погасити борги. «Я обіцяю, що 15―17 грудня ТТУ отримає 4 мільйони гривень на виплату компенсації. І ще стільки ж під кінець року. До Різдва всі борги будуть виплачені», ― запевняв голова облдержадміністрації. А з сьогоднішнього дня він пішов у відпустку ― до 15 січня 2012 року. Його погодила Адміністрація Президента.
У зв'язку з припиненням діяльності трамвайно-тролейбусного управління місцева прокуратура створила робочу групу і здійснює перевірку за фактом невиплати заробітної плати працівникам житомирським ТТУ. Меру міста Володимиру Дебою прокурорський нагляд направив листа: терміново скликати сесію міської ради, повідомляє Житомир.info з посиланням на прес-службу прокуратури Житомира.
«У зв’язку з критичною ситуацією на підприємстві КП „Житомирське ТТУ“, житомирському міському голові направлено листа про ініціювання невідкладного скликання позачергової сесії Житомирської міської ради, щоб вирішити питання про зміну місцевого бюджету на поточний рік і виділити додаткові кошти для компенсації виплат заробітних плат працівникам підприємства», ― повідомив прокурор Житомира Ілля Титарчук.
У той же час міська влада звалює всю провину на державу: мовляв, поки з київської скарбниці не перерахують 10 мільйонів заборгованості за перевезення пільговиків, проблема не вирішиться. Володимир Дебой заявив, що зараз питання вирішується на рівні уряду.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...