• Американський журнал Time визначив людину 2011 року

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 16 грудня 2011 року
Збірний образ протестуючого демонстранта ― таким став головний герой року 2011 року, що минає. Американське видання Time опублікувало образ «людини року» 14 грудня, про що повідомила на своєму порталі.
За результатами онлайн-опитування на сайті Time, кандидатура прем'єр-міністра Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана набрала найбільше голосів. Проте редакція журналу вважає, що ключовою фігурою за минулий рік вималювався збірний образ протестуючої людини ― демонстранта.
Саме протестуючий демонстрант, на думку Time, чинив найбільший вплив на обстановку в багатьох країнах у світі в цілому і був творцем історії.
Туніс ― перша арабська країна, де протестуючі домоглися скидання диктатора. Далі повалення диктатур досягли протестувальники в Єгипті, Лівії та Ємені.
Зараз люди продовжують боротися і протестувати за справедливий розподіл доходів і реформ існуючих систем не тільки в Сирії та Бахрейні, а і в економічно більш-менш благополучних країнах Європи та Америки. Зокрема, Греції, Італії, Іспанії, Великобританії та США. Не винятком є й такі країни, як Україна і в останній місяць ― Росія.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...