• Боксеру Ніколаю Валуєву зробили спеціальне крісло в російській Держдумі

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 22 грудня 2011 року
Відомому російському боксеру Ніколаю Валуєву, який за підсумками грудневих виборів став депутатом Держдуми РФ, на його прохання виготовили спеціальне крісло в парламенті.

Про це вчора повідомив постійний представник в НАТО Дмитро Рогозін. Він же і опублікував фотографію замовного крісла депутата-велетня, що помітно виділяється за своїми розмірами із загального ряду сидінь у Держдумі, повідомляють «Аргументи і Факти». 

За даними ЗМІ, на незручність нового депутата Миколи Валуєва, члена партії «Єдина Росія», поскаржився депутат Олексій Журавльов, якому на першому засіданні Держдуми 21 грудня виявилося затісно з сусідом-боксером. Після цього він і надіслав спеціально для нього нове депутатське крісло, написав Дмитро Рогозін у своєму мікроблозі на Twitter.

Однак і це крісло виявилося не зовсім зручним для спортсмена. «Я тільки попросив переробити нахил спинки крісла. Через незручність нахилу починаєш соватися, тому що втомлюється спина. А так усе нормально», ― сказав депутат в інтерв'ю Life News.

Стався ще один казус із Валуєвим у Держдумі. Виявилося, що йому, гімнастці Аліні Кабаєвої та хокеїсту Владиславу Третяку доведеться працювати в комітеті з житлової політики і ЖКГ, а не в комітеті з питань спорту та молодіжної політики, де б він хотів бути.

«Я ще перед першим засіданням написав заяву, включити мене у комітет з питань спорту та молодіжної політики. І, це логічно», ― дивувався депутат-спортсмен.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...