ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Міжнародна виставка «Істина Доброта Терпіння» відкриється в Києві

Велика Епоха
Міжнародна виставка художніх робіт «Істина Доброта Терпіння» буде відкрита з 10 по 19 січня в Києві в галереї «Гамма» з 11:00 до 20:00 на вулиці Михайла Грушевського, 9.

Фото: falunart.org
Фото: falunart.org
В експозицію виставки включені картини семи художників з США, Канади, Японії і Тайваню — всього 30 творів мистецтва. Оригінали більшості картин виконані олією на полотні в стилі традиційного реалізму, кілька творів — тушшю на шовку і папері в традиційному китайському стилі. Виставку організовує громадська організація «Об'єднання послідовників Фалуньгун».

Сюжети картин розкривають теми пошуку справжнього призначення людського життя, боротьби добра і зла.

Авторів цих робіт об'єднала одна спільна ідея — за допомогою мистецтва показати як прекрасне життя, якщо дотримуватися його високих ідеалів: істини, доброти й терпіння, йдеться в заяві організаторів. На цих принципах базується філософське вчення духовної практики Фалунь Дафа (також відома як Фалуньгун), з якою в різні періоди життя познайомилися художники.

Деякі картини відображають досвід авторів, які перенесли жорстоке переслідування за свої духовні переконання в Китаї, де комуністичний режим з 1999 року піддає гонінням мільйони послідовників Фалунь Дафа.

«Невигадані герої картин, які відстоюють ці ідеали, вражають своєю силою духу, стійкістю і неймовірною мужністю», — кажуть організатори.

«Ми сподіваємося, що виставка сприятиме відродженню духовного стану суспільства, і впевнені, що ці художні твори здатні пробудити в людях їхню добру сторону», — наголошується в заяві.

Детальніша інформацію на сайті: www.falunart.org.