ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Королева Нідерландів приїде влітку на Євро-2012 до Харкова

Велика Епоха
Королева Нідерландів Беатрікс Вільгельміна Армгард влітку планує відвідати матчі збірної своєї країни в Харкові під час Чемпіонату Європи. Вже 23 січня в адміністративний центр Харківської області прибудуть представники її Величності, щоб оглянути готелі, в яких вона зможе оселитися.

Королева Нідерландів Беатрікс Вільгельміна Армгард. Фото: ROBIN UTRECHT/Getty Images
Королева Нідерландів Беатрікс Вільгельміна Армгард. Фото: ROBIN UTRECHT/Getty Images
Як повідомив директор Департаменту з питань підготовки Євро―2012 Олександр Нечипоренко, нідерландська королева збирається бути присутнім у Харкові на всіх трьох матчах, які пройдуть 9 червня (Нідерланди―Данія), 13 і 17 червня (Нідерланди―Німеччина) цього року. Він також не виключив, що 13 червня на груповий етап турніру прилетить канцлер ФРН Ангела Меркель, яка завжди відвідує матчі збірної своєї країни.

За словами Нечипоренка, зараз голландські організатори ведуть переговори з місцевою адміністрацією міста з приводу оренди сцени у фан-зоні на площі Свободи і розробляють маршрут, по якому в день матчу збірна Нідерландів і голландські вболівальники пройдуть маршем до стадіону «Металіст», пише Корреспондент.

Влада міста очікують, що на Чемпіонат Європи з футболу―2012 у Харків з Нідерландів приїде близько 26 тисяч уболівальників.