• Пхеньян уперше публічно назвав Кім Чен Ина «верховним лідером»

  • Андрій Волков | Велика Епоха
    Четвер, 29 грудня 2011 року
Пхеньян уперше назвав сина померлого правителя Кім Чен Іра, Кім Чен Ина, «верховним лідером» правлячої партії, армії й народу під час траурного заходу в четвер, повідомляє центральне агентство Північної Кореї.
Кім Чен ИнЧетвер став останнім днем вшанування пам'яті Кім Чен Іра, що правив «залізною рукою» з 1994 року.
Кім Чен Ин з'явився в оточенні вищих чиновників і офіцерів партії, включаючи його тітку Кім Кьон Хі і її чоловіка. Останні, як очікується, будуть наставниками свого молодшого малодосвідченого племінника, якому належить керувати країною, що залучена в постійні переговори про ядерну програму і відчуває економічний застій і брак продовольства.
Ніхто з іноземних дипломатів не був присутній на траурних заходах в ізольованій від світу країні з 24-мільйонним населенням, за винятком китайського посла.
Спікер міністерства закордонних справ КНР підтвердив, що китайський посол Лю Хунцай відвідає заходи. Китай розглядається як єдиний союзник і «благодійник» Північної Кореї.
Кім Чен Ір помер у віці 69 років від серцевого нападу 17 грудня, згідно з північнокорейським ЗМІ. Він успадкував владу від свого батька Кім Ір Сена, який також помер від серцевого нападу у 1994 році, що стало першим у світовій історії комуністичних країн переходом влади у спадок.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...