• Китай сполучить залізницею Київ з Борисполем

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 26 грудня 2011 року
Цього тижня київська адміністрація підпише з китайською компанією контракт щодо будівництва залізниці, яка сполучить аеропорт «Бориспіль» та Київ, повідомляє прес-центр Кабінету міністрів з посиланням на Миколу Азарова.
Китайська сторона також буде фінансувати будівництво цих робіт. Здачу залізничної лінії планується реалізувати протягом наступного року. За словами прем'єра, цей проект передбачає сполучення столичних залізничних станцій зі станціями метро, завдяки чому з'явиться додаткова можливість потрапити в аеропорт з будь-якої зупинки метро.
Зазначимо, після аварії, що сталася 23 червня у Веньчжоу, уряд Китаю заморозив проекти з будівництва швидкісних залізниць у своїй країні, повідомляє Telegraph. У результаті аварії тоді загинуло 40 людей.
Декількома місяцями раніше члени Всекитайських зборів народних представників Фен Пейень, Шао Хун і Лю Сюйчень висловлювали занепокоєння з приводу дій Міністерства залізниць Китаю, роботу якого ніхто не контролює.
«За кордоном будівництво залізниць вимагає довгого часу, їх не можна відразу ж вводити в експлуатацію. Після прокладання лінії вона повинна осісти і досягти стабільного стану. А у нас у цій галузі за 2010―2011 роки ― справжній «Великий стрибок». Все робиться з поспіхом. Призначені терміни на будівництво урізаються, наймаються в основному робітники-мігранти з селищ, тоді як тут необхідно мати досить високу кваліфікацію. Ці дороги дуже небезпечні», ― зазначив Фен Пейень.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...