• КНДР стала головною темою переговорів Японії та Китаю

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 26 грудня 2011 року
Прем'єр-міністр Японії Йосіхіко Нода 25―26 грудня перебуває з першим офіційним візитом у Китаї. Вчора він обговорив з прем'єр-міністром КНР Вень Цзябао ситуацію в Північній Кореї і підписав ряд угод.
Після смерті північно-корейського вождя Кім Чен Іра, країни-сусіди КНДР стурбовані воєнними діями в Пхеньяні і побоюються нових ядерних випробувань. Японський прем'єр відзначив, що стабільність і мир на Корейському півострові є загальними інтересами Японії та Китаю, повідомляє телеканал NTD. Це питання особливо важливе для Японії, оскільки країна перебуває в зоні досяжності північно-корейських ракет.
Йосіхіко Нода ― перший високопоставлений чиновник Азіатсько-Тихоокеанського регіону, який після смерті Кім Чен Іра відвідав Китай ― основного економічного та дипломатичного партнера КНДР.
В ході візиту японського прем'єр-міністра до Пекіна сторони також домовилися про купівлю Японією китайських держоблігацій в рамках договору про економічне співробітництво й підписали угоди у сферах освіти та використання екологічно чистих джерел енергії. Як повідомляє AP, більш широке використання національних валют позитивно позначиться на економіці обох країн.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...