• Єгиптяни знову страйкують за дострокові вибори президента

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 23 грудня 2011 року
У центрі столиці Єгипту в Каїрі сотні демонстрантів взяли участь у черговій акції протесту під назвою «Реабілітація». Сьогодні з самого ранку на площі Тахрір збираються активісти близько 30 молодіжних рухів. Лідери парламентських виборів від участі у мітингу відмовилися.
КаїрОсновні вимоги демонстрантів ― проведення в країні дострокових президентських виборів, повна відмова військових від влади, відставка уряду національного порятунку на чолі з прем'єром Камалом аль-Ганзурі, створення незалежної комісії з єгипетських суддів по розслідуванню нападів військових і правоохоронних органів на опозиційні сили, повідомляють «РИА Новости». 
На площі організатори змонтували більше десятка наметів і трибуну для виступів.
У той же час на площі Аббасі, недалеко від Тахрір, запланована ще одна акція під назвою «Проти руйнування». Її проведуть противники демонстрації «Реабілітація».
Учора прем'єр-міністр Єгипту Камаль аль-Ганзурі зазначив на прес-конференції, що економічна ситуація в країні критична. Він закликав ряд рухів і партій, які не бажають йти на контакт з урядом, прийти до консенсусу і примиритися, на благо стабільності та економіки країни.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...