ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Луценко не доставили до суду після вчорашніх 14 годин слухання

Велика Епоха
Печерський районний суд Києва у справі екс-міністра МВС Юрія Луценко сьогодні переніс засідання на 24 січня через недоставлення підсудного і неявки кількох захисників.

Фото: ALEKSANDR KOSAREV/AFP/Getty Images
Фото: ALEKSANDR KOSAREV/AFP/Getty Images
Вчора слухання тривало 14 годин, під час якого Луценко 5 разів викликали «швидку допомогу», повідомляє NBnews. Протягом дня було допитано 9 свідків. Таке тривале засідання суду було вперше.

Сьогодні захисник Луценко Олексій Баганець сказав журналістам, що не знає точних причин недоставлення підзахисного до суду, але допускає, що після вчорашнього засідання, яке тривало до пізнього вечора, обвинуваченого повинні були підняти сьогодні о 4:30, щоб до 8 ранку доставити до суду. «З його «букетом» хвороб це навряд чи можливо було зробити», ― сказав захисник.

Нагадаємо, Юрій Луценко проходить у кримінальній справі, передбаченій ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Він був затриманий 26 грудня 2010 року. Екс-міністра звинувачують у заволодінні майном в особливо великих розмірах і зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки. Зокрема, у використанні бюджетних коштів на святкування Дня міліції в НАК «Україна» в 2008―2009 рр., сприянні нарахуванню незаконної пенсії особистому водієві, виділенні йому житла та зарахування його до департаменту оперативної служби. Крім того, Луценко звинувачують у продовженні термінів розшуку водія колишнього першого заступника СБУ Володимира Сацюка у справі отруєння екс-президента Віктора Ющенка.