• Харківські чорнобильці звернулися з проханням до посла Франції з прав людини

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 19 січня 2012 року
Харківські представники місцевих організацій ліквідаторів ЧАЕС звернулися з проханням до посла Франції з прав людини Франсуа Зімере привернути увагу світової громадськості до політичних гонінь в Україні та не брати участі в майбутньому Євро―2012.
Франсуа ЗімереЧлен оргкомітету Всеукраїнського союзу ветеранів Чорнобиля Володимир Проскурін заявив від імені всіх харківських чорнобильців, що українська влада намагається забороняти публічні опозиційні виступи чорнобильців і навіть кримінально переслідувати.
«Нас піддають репресіям, щоб ми не могли висловлювати правду і організовувати українців на ефективний захист своїх прав», ― сказав він.
Член оргкомітету харківських чорнобильців також закликав до бойкоту фіналу Чемпіонату Європи з футболу в країні.
«Ми просимо звернути увагу громадськості на репресії в Україні. Ми також закликаємо не брати участі в Євро―2012. Чемпіонат не може проводитися в країні, де порушуються закони і права людини», ― звернувся Володимир Проскурін.
Франсуа Зімере здивувався з приводу цієї ситуації і попросив Проскуріна надати факти, що підтверджують його заяви.
«Я не знав, що люди, які заплатили своїм здоров'ям, демонструють таку сміливість, відповідальність і беруть участь у подібних конфліктах. Я хотів би мати більше документальної інформації. Я не знав про цю ситуацію», ― сказав французький дипломат.
Вчора посол Франції з прав людини Франсуа Зімере подав запит на відвідування Юлії Тимошенко в Качанівській колонії в Харкові, проте отримав відмову.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...