• Нафтогаз почав процес реструктуризації

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 18 січня 2012 року
Реструктуризація компанії «Нафтогаз України» вже почалася і буде завершена у найкоротші терміни, заявив сьогодні голова правління підприємства Євген Бакулін.
Нафтогаз почав процес реструктуризаціїМіністерством енергетики була створена робоча група з питань реструктуризації Нафтогазу. Остання зараз проводить роботу з підготовки тендеру до залучення консультантів по реструктуризації газотранспортної системи, а також підготовчих робіт до виходу на закордонну фондову біржу, повідомляє РБК-Україна
«Хотілося б підкреслити, що процес реструктуризації буде здійснений в мінімально стислі терміни», ― заявив глава правління. Він зазначив, що даний процес затримує велика кількість «погоджувальних процедур» із органом законодавчої влади України та затвердження прийнятих змін.
Раніше, 13 січня 2012 агентство Fitch Ratings відобразило зниження довгострокових рейтингів цінних паперів (єврооблігацій) Нафтогазу, підтвердивши їх на рівні «B» із рейтингом відновлення «RR4». «Дефолт є реальною загрозою "Нафтогазу" через існуючу слабкість бізнесу і, особливо, її фінансового стану, а також через її залежність від підтримки ліквідності з боку уряду», ― відзначили в Fitch Ratings.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...