ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Теракт у Пакистані: Вбито журналіста радіо «Голос Америки»

Велика Епоха
На північному сході Пакистану в місті Шабкадар вчора був убитий місцевий кореспондент радіостанції «Голос Америки» Мукаррам Хан Атіф. Він також співпрацював із пакистанським телеканалом Dunya TV.

Фото: STR/AFP/Getty Images
Фото: STR/AFP/Getty Images
Журналіст зазнав нападу під час вечірньої молитви в мечеті, розташованій недалеко від свого будинку. Двоє талібів під'їхали на мотоциклах, після чого один із них зайшов у мечеть, вистрелив журналістові в голову і сховався. Потерпілого доставили до лікарні, де він незабаром помер, повідомляє радіо «Голос Америки» з посиланням на представників місцевої поліції.

Друзі 40-річного журналіста розповіли, що Атіф неодноразово отримував від талібів попередження про наслідки за репортажі. Через це його родина змушена була переїхати до Шабкадару.

Пакистанські правозахисники піддали критиці ісламський уряд за вбивство Атіфа та за нездатність захистити життя журналістів.

Організація «Репортери без кордонів» останні два роки відносить Пакистан до числа країн, найбільш небезпечних для репортерів та журналістів. Так минулого року в ісламській республіці було вбито 10 представників ЗМІ.