• Уманці протестують проти передання земельних ділянок хасидам

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 18 січня 2012 року
В Умані Черкаської області близько 300 правих активістів ВО «Свобода» та молодіжних організацій «Сокіл» і «Студентська Свобода» 16 січня провели акцію протесту під гаслом «Умань! Повстань проти корупції та окупації».
Уманці протестують проти передання земельних ділянок хасидамЗахід організувало уманське відділення Комітету виборців України та Рада громадських організацій Умані. Люди вимагали відставки міського голови Умані Юрія Бодрова. Його звинувачували в роздаванні земельних ділянок хасидам-паломникам, повідомляє прес-служба Уманської міської організації ВО «Свобода». 
Зокрема, уманці виступали проти передання колишньої ветеринарної лікарні та території заводу «Мегомметр» товариствам «Паломник» і «Уманська левада», що захищають інтереси іноземців-хасидів. Також люди висловили невдоволення з приводу рішення проблем із паломництвом хасидів до могили їхнього святого ― цадика Нахмана.
Результатом акції протесту стала резолюція, що звинувачує керівництво Умані й Черкаської області в «фактичному розпродажу уманської землі та нерухомості іноземцям», що є порушенням законодавства.
«Завдяки конструктивній ролі Януковича та його радниці Ганни Герман, а також голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба, суд вилучив у заводу «Мегомметр» землю, на якій розташовані його виробничі приміщення для подальшої передачі цієї землі іудейській громаді. Це загрожує втратою підприємства та звільненням працівників», ― зазначено в резолюції.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...