ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В аеропорту Лондона затримано гепарда, що летів до Росії

Велика Епоха
Співробітники прикордонслужби міжнародного лондонського аеропорту Хітроу (Heathrow) затримали африканського гепарда через відсутність мікрочіпа.

Фото: TONY KARUMBA/AFP/Getty Images
Фото: TONY KARUMBA/AFP/Getty Images
Як повідомляє Бі-бі-сі з посиланням на британську прикордонну службу, гепард на прізвисько Ісаак 22 грудня 2011 року перебазувався з південноафриканського парку дикої природи до Росії разом із трьома плямистими хижаками. Дві особи продовжили свій переліт, одного самця повернули в Африку. А Ісаака залишили в Хітроу до з'ясування причин відсутності мікрочіпа, що підтверджує його належність та походження.

Начальник місцевої британської прикордонної служби Марк Оуен зазначив: «Фізичний стан Ісаака задовільний. На час перевірки він буде поки жити в одному з британських диких парків».

Він також попередив, що згідно з Конвенцією про міжнародну торгівлю рідкісними видами тварин, транспортування рідкісних звірів без електронного паспорта ― мікрочіпа, є порушенням. «Незаконна торгівля тваринами ― одна з основних причин небезпеки зникнення рідкісних видів особин, тому правила їхнього транспортування вкрай суворі», ― сказав він.