ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Портрет Президента забруднили фарбою у Волинській і Черкаській області

Велика Епоха
Білборди, на яких Президент України привітав українців із Новим роком, забруднили фарбою в місті Рожищі Волинської області та Тальному на Черкащині, повідомляє Gazeta.ua.

Фото: focus.ua
Фото: focus.ua
Місцевий житель міста Тальне Олег Лісний, якого цитує джерело, здивувався, що його місто протрималося так довго. «Зазвичай наші люди таку моду підхоплюють миттєво. Як тільки влітку у Львові з'явилися портрети Президента з головою, пробитою кулею, так на наступний день усе Тальне було в таких портретах». На цей раз довелося кілька днів почекати, додав він.

Володимир Копійченко, заступник голови райдержадміністрації, зазначив, що клеїв білборд він сам: «Замовлення розмістити привітання Президента прийшло централізовано». За його словами, зараз працівники адміністрації знімають заляпаний портрет. Чи буде він замінений на новий, Копійченко не знає.

У місті Рожищі, де також обмазали фарбою портрет Президента, зіпсований білборд замінили. За повідомленням очевидця події Олександра Білоуса, він помітив ще об 11 годині ранку, що око у Віктора Януковича на білборді стікає зеленою фарбою, а о 14:00 плакат уже був переклеєний. «Оперативно реагують, — сказав Олександр Білоус. — А коли потрібно в адміністрації папірець узяти, то буває і за тиждень не впораєшся».

Аналогічні випадки почалися 5 січня у Львові, коли невідомі закидали білборд із новорічним привітанням Президента фарбою і розмістили відеоролик цього вчинку в інтернеті. Через кілька днів подібне трапилося в Рівненській області, потім — у Києві та Запоріжжі.