• Портрет Президента забруднили фарбою у Волинській і Черкаській області

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Середа, 11 січня 2012 року
Білборди, на яких Президент України привітав українців із Новим роком, забруднили фарбою в місті Рожищі Волинської області та Тальному на Черкащині, повідомляє Gazeta.ua
ЯнуковичМісцевий житель міста Тальне Олег Лісний, якого цитує джерело, здивувався, що його місто протрималося так довго. «Зазвичай наші люди таку моду підхоплюють миттєво. Як тільки влітку у Львові з'явилися портрети Президента з головою, пробитою кулею, так на наступний день усе Тальне було в таких портретах». На цей раз довелося кілька днів почекати, додав він.
Володимир Копійченко, заступник голови райдержадміністрації, зазначив, що клеїв білборд він сам: «Замовлення розмістити привітання Президента прийшло централізовано». За його словами, зараз працівники адміністрації знімають заляпаний портрет. Чи буде він замінений на новий, Копійченко не знає.
У місті Рожищі, де також обмазали фарбою портрет Президента, зіпсований білборд замінили. За повідомленням очевидця події Олександра Білоуса, він помітив ще об 11 годині ранку, що око у Віктора Януковича на білборді стікає зеленою фарбою, а о 14:00 плакат уже був переклеєний. «Оперативно реагують, — сказав Олександр Білоус. — А коли потрібно в адміністрації папірець узяти, то буває і за тиждень не впораєшся».
Аналогічні випадки почалися 5 січня у Львові, коли невідомі закидали білборд із новорічним привітанням Президента фарбою і розмістили відеоролик цього вчинку в інтернеті. Через кілька днів подібне трапилося в Рівненській області, потім — у Києві та Запоріжжі.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...