ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

«Великий мексиканський чаклун» спростовує кінець світу в 2012 році

Велика Епоха
Мексиканець Антоніо Васкес Альба, відомий також як «Великий чаклун Мексики», спростовує прогнози про кінець світу в нинішньому році, передає агентство AP.

«Великий чорнокнижник Мексики» Антоніо Васкес Альба (Antonio Vazquez). Фото: YURI CORTEZ/Getty Images
«Великий чорнокнижник Мексики» Антоніо Васкес Альба (Antonio Vazquez). Фото: YURI CORTEZ/Getty Images
Як сказав Антоніо Васкес на своїй традиційній зустрічі з представниками ЗМІ 3 січня, майя ніколи не передбачали кінець світу, втім, як про це заявляють і дослідники цивілізації майя. Теорію ж про «судний день» і кінець світу 21 грудня 2012 року він назвав «величезною брехнею».

У той же час на особистому сайті мексиканського чаклуна опубліковано всі його пророкування на нинішній рік. Зокрема, він передрікає Еквадору ― руйнівні виверження вулканів, Італії ― сильний землетрус, цунамі в Тихому Океані, три великі авіакатастрофи з численними жертвами та ін..

«Великий чорнокнижник Мексики», починаючи з 1980 року, щороку повідомляє свої пророцтва у світлі політичних, економічних, спортивних подій, а також у шоу-бізнесі. Однак не всі його прогнози збувалися. Так, у 2008 році він віщував смерть американській поп-співачки Брітні Спірс, яка понині живе і процвітає.

Зазначимо, в Мексиці запустили годинник, який веде відлік часу до кінця світу, заснованому на одному з календарів майя.