• Турчинов: Тимошенко дві години була без свідомості

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 10 січня 2012 року
Після прийому ліків проти ГРВІ, що були надані працівниками харківської в'язниці 6 січня, Юлія Тимошенко знепритомніла і близько двох годин була без свідомості.
Юлія ТимошенкоПро це повідомив сьогодні на прес-конференції в Києві перший заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов. Захисник лідера опозиції, народний депутат Сергій Власенко тільки сьогодні дізнався про це після зустрічі з Юлією Тимошенко.
Турчинов повідомляє: «6 січня близько 22:30, відразу після приймання ліків, наданих представниками колонії, які Юлія Тимошенко прийняла у зв'язку із захворюванням на ГРВІ, вона знепритомніла. Її сусідка по камері протягом 20 хвилин безперервно стукала в двері, щоб у камеру, в якій ведеться відеоспостереження, прийшли медпрацівники. Тільки після опівночі лікарі змогли привести до тями Юлію Володимирівну. Весь цей час тиск у неї був 60/40».
Далі Турчинов повідомляє, що після події колонія викликала представників міністерства охорони здоров'я, які 7 січня близько другої години ночі провели консиліум. Вони вирішили: вранці обстежити екс-прем'єра в клінічних умовах. Пізніше медики відзвітували, що стан заарештованої «стабільний».
Лікарі офіційно не пояснили потерпілій причини втрати свідомості. Тільки на словах пояснили, що це могло бути реакцією організму на ліки. На які ліки ― вони не уточнили, додав Турчинов.
У той же час Тимошенко попросила начальника Качанівської колонії більше не запрошувати до неї співробітників МОЗ, щоб ті потім не «дезінформували суспільство».
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...