• Франція дорікнула Україні за відхилення апеляції Тимошенко

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Вівторок, 27 грудня 2011 року
Франція дорікнула Україні за відхилення апеляційної скарги екс-прем'єра України Юлії Тимошенко, яку посадили на 7 років у в'язницю за газову угоду з Росією, повідомило міністерство закордонних справ Франції.
Бернар Валеро«Ми шкодуємо про рішення суду, який відхилив апеляцію екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко», — заявив представник французького відомства Бернар Валеро.
Валеро вказав на те, що судове засідання з розгляду апеляції Тимошенко проводили в поспіху, і елементарні права на захист не були дотримані.
Він також нагадав, що справа Тимошенко викликає «крайнє занепокоєння» у французької влади. «Ми закликаємо Україну терміново вжити відповідних заходів для відповідності нормам громадянського суспільства і зупинити судові процеси, які далекі від європейських норм», — додав представник МЗС Франції.
Минулого тижня Апеляційний суд Києва відхилив апеляцію Юлії Тимошенко у «газовій» справі, залишивши в силі вирок Печерського районного суду, згідно з яким екс-прем'єр на 7 років позбавляється волі за перевищення повноважень під час підписання «газових контрактів» з Росією.
Між тим, Європейський суд з прав людини повідомляв раніше, що в найкоротший термін розгляне заяву Тимошенко.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...