• ВР України дозволить купувати держпідприємства без оголошення ціни

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 13 січня 2012 року
Депутати Парламенту України сьогодні у другому читанні прийняли законопроект №9509 про Державну програму приватизації, від дії якої влада очікує 50―70 млрд грн надходжень до держбюджету від продажу та управління держмайном, повідомляє Bagnet.org. 
приватизаціяЗміни до програми припускають завершення масової приватизації вже цього року. До кінця ж року Кабмін визначиться з рештою об'єктів, приватизація яких завершиться в 2013―14 роках, а не в 2015, як передбачалося раніше.
Прискорити етап приватизації передбачено за рахунок спрощення процедур підготовки та способів продажу. Зокрема, для продажу акцій «малопривабливих пакетів» знято нижню цінову стелю, дозволено дробити пакети (менше 25% статутного капіталу підприємства), продавати на біржі окремими лотами або пропонувати до продажу без оголошення ціни.
В разі приватизації понад 50% пакету акцій стратегічних підприємств групи «Г», покупцю будуть встановлювати умови післяприватизаційного використання цих об'єктів.
У зв'язку з цим напрошується найбільш резонансне приватизаційне питання, яке найбільш гостро обговорюється як у парламенті, так і в суспільстві: подальша доля української ГТС.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...